Şirket Taşımacılığı

Ankara Şirket Taşımacılığı Firması

Taşımacılık sektörü her sene büyümeye devam etmektedir. Neredeyse insanlık tarihi ile başlamış olan taşımacılık hizmetleri artan nüfus ve gelişen teknoloji ile birlikte hızla büyümüş ve günümüzde en büyük hizmet sektörlerinden bir tanesi olmuştur. Sektör büyüdükçe yeni hizmet dalları ortaya çıkmaktadır. Bunlardan bir tanesi olan Ankara şirket taşımacılığı hizmeti kurumsal nakliye firmalarının sunduğu zorlu taşıma hizmetlerinden bir tanesidir. Ankara şirket taşımacılığı hizmetinde nakliye firmanız gerekli olan taşıma belgelerine, personele ve nakliye araçlarına sahip olmalıdır. Aksi takdirde şirket taşımacılığı hizmeti gerçekleştirmesi oldukça zordur. Goldtaş nakliyat firması olarak bugüne kadar hiçbir hizmetten kaçınmadık. Bu sayede bölgede daima en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi olmayı başardık.

  • Profesyonel Hizmet
  • Uzman Personel
  • Geniş Araç Filosu
  • Sigortalı Taşımacılık
  • Asansörlü Nakliye
  • 30 Yıllık Tecrübe

Goldtaş Nakliyat
Ankara Eşya Taşıma

Uzman personelimiz ile Ankara’da profesyonel eşya taşıma hizmetleri

Şirket Taşımacılığında Yapılması Gerekenler

Şirket taşımacılığında ilk olarak eşyalar incelemelidir. Şirketin büyüklüğü nakliye firmasının araç ve personel seçmesi konusunda en önemli unsur olacaktır. Bu yüzden anlaşma yapılmadan önce mutlaka ücretsiz olarak gidip yerinde eşya tespiti yapılmalıdır. Ayrıca asansörlü nakliye araçlarına gerek var mı yok mu belirlenmelidir. Bu sayede taşıma günü zaman kaybı yaşanmamış olur. Şirket taşıma hizmetinde kusursuz hizmet verebilmek firmanızın geleceği için oldukça önemlidir. Bu yüzden şirket taşıma hizmetlerinde profesyonel sonuçlar sunmalısınız.

 

Ankara Sigortalı Şirket Nakliyesi

 

Ülkemizin en kalabalık ikinci şehri olan Ankara’da yaklaşık 6 milyon vatandaşımız yaşamaktadır. Çok sayıda şirket bulunan şehirde şirket nakliyesi hizmeti de oldukça popüler bir taşıma hizmetidir. Şirket taşımada önemli olan bir unsur firmanın eşyaları güvence altına almasıdır. Bu yüzden sigortalı nakliye hizmet oldukça önemli bir hizmettir. Özellikle şirket taşıma hizmetlerinde mutlaka müşterilere sunulması gereken bir hizmettir. Eşyaların güvenle taşınması ve müşterilerin mağdur olmaması firmamızın ilk kurallarından bir tanesidir.

 

Şirket Taşımada Lider Firma

 

Şirket taşıma hizmetlerinde bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz birbirinden başarılı taşımalar firmamızı bölgede en güvenilen firmalardan bir tanesi yapmıştır. Sürekli olarak kendini geliştiren ve yenilikçi hizmetler sunan firmamız bu sistemi sayesinde bölgede kabul görmüştür. Alanında uzman personelimiz ve geniş araç filomuz ile eşyalarınızı eski adresinizden yeni adresinize sorunsuz şekilde taşımaktayız. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Tecrübe Ve Deneyim İle Hizmet Veriyoruz

Goldtaş Nakliyat firmamız kalabalık personel ve geniş araç filosu ile sizlere hizmet vermektedir.

30Yıllık Tecrübe
45Çalışma Arkadaşı
24Taşıma Aracı
9000Mutlu Müşteri

Binlerce Mutlu Müşteri

Eşya taşıma hizmeti sonrası firmamıza verdiğiniz güzel mesajlar için hepinize teşekkür ederiz.

image
Hasan Duman
Avukat

“Anlaştığımız ilk andan son ana kadar oldukça özenli şekilde çalışan Goldtaş nakliyat firması işlerinde oldukça başarılı”

image
Handan Tütüncü
Diyetisyen

“İşyerimi taşımak zorunda kaldığımda bir arkadaşım Goldtaş nakliyat firmasını önerdi. Bende hizmet aldım oldukça kaliteli bir firma herkese tabsiye derim”

image
Funda Mermerci
Öğretmen

“Başka bir ilçeye atandığım zaman evimi taşımam gerekiyordu. Goldtaş nakliyat firmasını bu şekilde tanıdım. İyi ki de hizmet almışım oldukça güvenilir bir nakliye firması”

    Aramak için TIKLAYIN