Parça Eşya Taşıma

Ankara Parça Eşya Taşımacılığı Firması

Ülkemizde oldukça yaygın olan taşıma hizmetlerinden birisi parça eşya taşıma hizmetidir. Neredeyse bütün vatandaşlarımızın hayatlarının bir döneminde kullanmak zorunda olduğu parça eşya taşıma hizmeti oldukça aktif bir hizmettir. Ankara parça eşya taşıma sektöründe profesyonel hizmet anlayışı ile Goldtaş nakliyat firmamız daima kusursuz şekilde sunmaktadır. Parça eşyaların taşınmasında güvenilir bir firma tercih edebilmek eşyaların gideceği adrese sorunsuz şekilde gitmesi demektir. Bu yüzden firma tercihi oldukça önemlidir. Ankara parça eşya taşıma hizmetinde Goldtaş nakliyat firmamızı haftanın yedi günü güvenle tercih edebilirsiniz. Hizmet kalitemiz ile sizleri şaşırtacağımızdan emin olabilirsiniz.

  • Profesyonel Hizmet
  • Uzman Personel
  • Geniş Araç Filosu
  • Sigortalı Taşımacılık
  • Asansörlü Nakliye
  • 30 Yıllık Tecrübe

Goldtaş Nakliyat
Ankara Eşya Taşıma

Uzman personelimiz ile Ankara’da profesyonel eşya taşıma hizmetleri

Parça Eşya Taşımada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Parça eşya taşıma hizmetinde eşyaların paketlenmesi ve araca yerleştirilmesi dikkat edilmesi gereken en önemli husustur. Eşyaların zarar görmeden yeni adreslerine getirilmesi nakliye firmasının tercih edilmesini arttıracaktır. Bu yüzden Goldtaş nakliyat firması olarak her türlü taşıma hizmetinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Sürekli olarak büyüyen evden eve nakliyat sektöründe hizmet kalitesini geliştirmeyi asla unutmayan firmamız bu sayede Ankara ve ilçelerinin en önde gelen taşıma firmalarından bir tanesi olmuştur. Ankara parça eşya taşıma hizmetlerinde firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

 

Parsiyel Taşıma Lider Şirket

 

Parsiyel taşıma hizmetleri nakliye firmalarının sıklıkla verdiği hizmetlerden bir tanesidir. Goldtaş nakliyat firması olarak sadece parsiyel taşıma için kullandığımız araçlarımız bulunmaktadır. Parsiyel taşıma hizmetlerinde eşyalarınızın araç içerisinde oluşturdukları hacme göre fiyatlandırma işlemi uyguluyoruz. Nakliye aracının kasası belirli bir hacimdedir. Bu hacme göre gelen eşyalar hesaplanıp fiyat belirlenmektedir. Parsiyel taşıma hizmetinde firmamız daima kaliteli hizmetleri müşterilerine en uygun fiyatlar ile sunmuştur ve sunmaya devam edecektir.

 

Ankara Parça Eşya Nakliyesi

 

Ankara parça eşya nakliyesi hizmetlerinde akla ilk gelen firmalardan birisi olan Goldtaş nakliyat firmamız bölgede oldukça çok tercih edilen bir firmadır. Profesyonel çalışan kadromuz ve geniş araç filomuz ile her gün onlarca müşteriye taşıma hizmetleri sunabilmekteyiz. Eşyalarınızın yeni adresinize sorunsuz şekilde taşınması ve yerleştirilmesi firmamız tarafından sorunsuz şekilde gerçekleşmektedir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Tecrübe Ve Deneyim İle Hizmet Veriyoruz

Goldtaş Nakliyat firmamız kalabalık personel ve geniş araç filosu ile sizlere hizmet vermektedir.

30Yıllık Tecrübe
45Çalışma Arkadaşı
24Taşıma Aracı
9000Mutlu Müşteri

Binlerce Mutlu Müşteri

Eşya taşıma hizmeti sonrası firmamıza verdiğiniz güzel mesajlar için hepinize teşekkür ederiz.

image
Hasan Duman
Avukat

“Anlaştığımız ilk andan son ana kadar oldukça özenli şekilde çalışan Goldtaş nakliyat firması işlerinde oldukça başarılı”

image
Handan Tütüncü
Diyetisyen

“İşyerimi taşımak zorunda kaldığımda bir arkadaşım Goldtaş nakliyat firmasını önerdi. Bende hizmet aldım oldukça kaliteli bir firma herkese tabsiye derim”

image
Funda Mermerci
Öğretmen

“Başka bir ilçeye atandığım zaman evimi taşımam gerekiyordu. Goldtaş nakliyat firmasını bu şekilde tanıdım. İyi ki de hizmet almışım oldukça güvenilir bir nakliye firması”

    Aramak için TIKLAYIN