Hakkımızda

Hakkımızda

Evden eve nakliyat sektöründe tabiri caizse çekirdekten yetişerek bugünlere geldik. Başka firmalarda çalışarak tecrübe kazanıp sonunda müşterilere kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunabilmek için Goldtaş nakliyat firmasını kurduk. Belirlediğimiz hedefler doğrultusunda daima en iyi şekilde hizmet vermeye odaklandık. Bu sayede firmamız gün geçtikçe daha fazla tanındı ve daha fazla tercih edildi. Günümüzde Ankara ve ilçelerinin en çok tercih edilen firmalarından bir tanesi olmayı başardık. Sürekli olarak hizmet kalitemizi geliştirerek yolumuza devam ettik.

Ankara evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimize her zaman yenilikçi taşıma hizmetleri sunmaya odaklandık. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız ile her geçen gün üstüne koyarak bugünlere gelebildik. Eşyalarınızı en güvenli şekilde yeni adresinize ulaştırmak için Goldtaş nakliyat firmamız daima doğru tercih olacaktır.

Sigortalı taşıma hizmetimiz eşyalarınızın firma güvencesinde taşınmasını sağlamaktadır. Ayrıca asansörlü nakliye araçlarımız ile daha hızlı ve daha güvenli taşıma hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

    Aramak için TIKLAYIN