Eşya Depolama

Ankara Eşya Depolama Firması

Ülkemizin başkenti olan Ankara ayrıca en kalabalık ikinci şehrimizdir. Yaklaşık olarak 6 milyon vatandaşımızın yaşadığı Ankara’da taşımacılık ve depolama sektörü oldukça büyük bir pazar oluşturmuştur. Son yıllarda hızla yaygınlaşan eşya depolama sektörü Ankara ilinde de oldukça aktif bir şekilde vatandaşlara sunulmaktadır. Eşyaların güvenli bir şekilde depolarda saklanması vatandaşların dikkatini çekmiş ve tercih etmeye başlanmıştır. Ankara eşya depolama sektöründe en önde gelen firmalardan birisi olan Goldtaş nakliyat firmamız müşterilerine daima kaliteli ve güvenilir depolama hizmetleri sunmuştur. Farklı boyutlardaki depolarımızdan sizlere en uygun olanı seçip en güvenilir şekilde eşya depolama hizmeti alabilirsiniz.

  • Profesyonel Hizmet
  • Uzman Personel
  • Geniş Araç Filosu
  • Sigortalı Taşımacılık
  • Asansörlü Nakliye
  • 30 Yıllık Tecrübe

Goldtaş Nakliyat
Ankara Eşya Taşıma

Uzman personelimiz ile Ankara’da profesyonel eşya taşıma hizmetleri

Eşya Depolamada Yapılması Gerekenler

Eşya depolama hizmeti oldukça önemli bir hizmettir. Yanlış verilen bir karar veya hizmet ileride çok daha büyük zararlara yol açabilmektedir. Bu yüzden süreci en başından son anına kadar sorunsuz ve kusursuz şekilde yönetmek gerekmektedir. Ankara eşya depolama hizmetlerinde kiraladığınız depoların temiz olmasına ve düzenli olarak ilaçlanmasına özen gösterilmelidir. Bu sayede daima sorunsuz hizmetler verebilirsiniz. Eşya depolamacılığı hizmeti ile eşyalarınız güvenli depolarda sizin istediğiniz süre kadar saklanmaktadır. Depolama hizmetinde tercih ettiğiniz yöntem ile eşyalarınızı dilediğiniz gibi depolayabilirsiniz.

 

Depolama Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır?

 

Eşya depolama hizmetinde iki tür depolama bulunmaktadır. Bunlar hacim kiralama ve depo kiralamadır. Hacim kiralama hizmetinde büyük bir depolama alanında eşyalarınızın hacmi hesaplanarak sizlere bir hizmet sunulur. Hacim kiralama hizmeti fiyat olarak uygun olmaktadır. Ama dilediğiniz zaman eşya alıp eşya koyma işlemi uygulanamamaktadır. Çünkü eşya değişimi hacmi değiştireceği için ücretler daima yeni şekilde hesaplanmalıdır. Depo kiralama hizmeti ise müşterilerimizin daha fazla tercih ettiği bir hizmettir. Anahtarı sadece kiralayan şahısta olan depolarda eşyalarınızı dilediğiniz zaman kontrol edebilir ve daha fazla eşya getirebilirsiniz. Kiralama ücreti sabittir ve güvenilirdir.

 

Eşya Depolamada Lider Firma

 

Ankara eşya depolama hizmetlerinde en güvenilir firmalardan bir tanesi olan Goldtaş nakliyat firmamız hizmet kalitesini sürekli olarak arttırmaktadır. Her sene büyüyen sektörde teknolojik gelişmelerden geri kalmadan daima profesyonel hizmetler sunmaktayız. Sizlerde en güvenilir ve profesyonel hizmetleri en uygun fiyatlar ile almak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tecrübe Ve Deneyim İle Hizmet Veriyoruz

Goldtaş Nakliyat firmamız kalabalık personel ve geniş araç filosu ile sizlere hizmet vermektedir.

30Yıllık Tecrübe
45Çalışma Arkadaşı
24Taşıma Aracı
9000Mutlu Müşteri

Binlerce Mutlu Müşteri

Eşya taşıma hizmeti sonrası firmamıza verdiğiniz güzel mesajlar için hepinize teşekkür ederiz.

image
Hasan Duman
Avukat

“Anlaştığımız ilk andan son ana kadar oldukça özenli şekilde çalışan Goldtaş nakliyat firması işlerinde oldukça başarılı”

image
Handan Tütüncü
Diyetisyen

“İşyerimi taşımak zorunda kaldığımda bir arkadaşım Goldtaş nakliyat firmasını önerdi. Bende hizmet aldım oldukça kaliteli bir firma herkese tabsiye derim”

image
Funda Mermerci
Öğretmen

“Başka bir ilçeye atandığım zaman evimi taşımam gerekiyordu. Goldtaş nakliyat firmasını bu şekilde tanıdım. İyi ki de hizmet almışım oldukça güvenilir bir nakliye firması”

    Aramak için TIKLAYIN