Frequently Asked Questions

Ask Us

Quick contact form

  Nakliye Hizmeti Hakkında Merak Ettiğiniz Konular Mı Var?

  Goldtaş Nakliyat Firması

  Eşya taşıma sektöründe merak ettiğiniz bütün soruların cevabını firmamızdan bulabilirsiniz. Profesyonel hizmet anlayışı ile Goldtaş nakliyat firmamız her zaman sizlere en iyi hizmeti sunacaktır.

  S.S.S

  Sıkça Sorulan Sorular

  Nakliye Firması Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Evden eve nakliye firması seçerken dikkat etmeniz gereken ilk konu daha önce hizmet verdiği referanslar olmalıdır. Bir nakliye firmasının memnuniyet yüzdesi ne kadar yüksekse hizmet kalitesi de o kadar iyidir. Ayrıca sigortalı taşıma hizmeti veriyor olduğundan da emin olmalısınız.

  Asansörlü taşıma Hizmeti Veriyor Musunuz?

  Yenilikçi hizmet anlayışının Ankara’daki öncü firmalarından bir tanesi olan Goldtaş nakliyat firmamız asansörlü nakliyat hizmetini de bölgede sizlere sunan ilk firmalardan bir tanesi konumundadır.

  Paketleme Hizmetinde Kullandığınız Malzemeler Kaliteli Mi?

  Eşya paketleme hizmetine oldukça fazla önem veren firmamız bu yüzden yurt dışından özel olarak birinci sınıf paketleme malzemesi ithal etmektedir.

  Nakliye Hizmeti Kaç Kişi İle Yapılır?

  Nakliye hizmetinde genellikle 4-6 kişi arasında personel ile hizmet vermekteyiz. Bu sayı eşyanın durumuna göre değişiklik göstermektedir.

  Nakliye Sektöründe Sigorta Yaptırmalı Mıyım?

  Sigortalı nakliye hizmeti sektörün olmazsa olmaz hizmetlerinden birisidir. Eşyalarınızın firma güvencesine alınması oldukça önemlidir. Bu yüzden sigortalı nakliye hizmeti olmayan firma ile eşyalarınızı taşıtmayın.

  Nakliye Araçlarınız Kapalı Kasa Mı?

  Goldtaş nakliyat firması olarak nakliye araçlarımızı özellikle kapalı kasa olarak seçmekteyiz. Eşyaların güvenliği için araçların kapalı kasa olması şarttır.

  Nakliye Hizmetinde Fiyat Neye Göre Belirlenir?

  Evden eve nakliyat hizmetlerinde taşınacak eşya, kullanılacak ekipmanlar ve gidilecek mesafe fiyatın ana belirleyici unsurlarıdır. Bunlara göre fiyat belirlenir ve müşteriye sunulur.

   Aramak için TIKLAYIN